درباره ما

درباره ما

فیلتر تخصص ماست

درباره پایتخت فیلتر

با لطف و عنایت پروردگار منان و همینطور همکاران و مشتریان عزیز، امروزه مجموعه پایتخت فیلتر توانسته نقش مهم خود را به عنوان عرضه کننده فیلترهای راهسازی، صنعتی، کشاورزی، خودروهای سنگین و نیمه سنگین (کامیون، اتوبوس، مینی بوس) و همینطور کمپرسور به خوبی ایفا کند.

در حوزه فعالیت های این مجموعه کلیه فیلترهای رشته های فوق اعم از: فیلترهای روغن، فیلترهای گازوئیل، فیلترهای هوا، فیلترهای آب، فیلترهای جداکننده آب از گازوئیل، فیلترهای جداکننده هوا از روغن (سپریتور)، فیلترهای کیسه ای، فیلترهای لانه زنبوری (هپادا و سپام)، فیلترهای کفی (پانل)، میکروفیلترها، فیلترهای استوانه ای، فیلترهای هیدرولیک و فیلترهای گیربکس عرضه می گردد.

به رغم رضایت مشتریان ارجمند، مجموعه را بر آن داشت که حوزه فعالیت خود را در سالهای اخیر گسترش دهد و گامهای بلندی در مقابل رقبای خود بردارد، از جمله این گام ها می توان گرفتن نمایندگی از شرکت ای دی اف (A.D.F) و همینطور شروع ساخت برخی فیلتر ها در سال 1393 را نام برد که در راستای حمایت از تولید ملی انجام شده است.

در ادامه این مجموعه در همان سال توانست نماینده فروش برندهای مان فیلتر آلمان (MANN FILTER) و شور فیلتر اندونزی (SURE FILTER) و همینطور ساکورا اندونزی (SAKURA FILTER) در سال 1394 شود، همچنین این مجموعه با عرضه برندهایی همچون فیلیت گارد (FLEETGUARD FILTER)، دونالدسون (DONALDSON FILTER) و فیلترهای اصلی برند خود شرکت های سازنده دستگاهها در سال 1395 توانسته تمامی نیازهای مشتریان را پاسخگو باشد.

ویژگی های مجموعه پایتخت فیلتر

  • سرعت در عملکرد

  • انعطاف پذیری بالا

  • ظرفیت بالای فروش

  • مناسب ترین قیمت

  • بالاترین کیفیت

  • کادر مجرب

ویژگی های فیلتر های مجموعه پایتخت فیلتر

قیمت مناسب

مقاومت بالا

عمر طولانی مدت

استراتژی برند 99%
بازاریابی اینترنتی 88%
کیفیت 99%
رضایت مشتریان 96%

پایتخت فیلتر

پایتخت فیلتر

پایتخت فیلتر

چشم انداز آینده پایتخت :

با توجه به نیروهای ذوبده، با تجربه و زحمتکش در این مجموعه، این مجموعه در تلاش است که :

1.عاملیت های فروش را در سطح استان های کشور افزایش دهد

2.کیفیت محصولات خود را در سطح جهانی حفظ کند

3.سیستم یکپارچه توزیع الکترونیکی _ اینترنتی را ارتقاء دهد تا عاملیت های فروش رسمی سریع تر با مدیران فروشگاه تماس برقرار کنند تا در نتیجه محصولات مورد نیاز مشتریان در کوتاهترین زمان ممکن به آنها برسد

بدیهی است در راستای اهداف بلند مدت پایتخت فیلتر این مجموعه از انتقادها و پیشنهادات، با دقت و ریز بینی بسیار استقبال کرده و برای ارتقاء و گسترش هرچه بیشتر می کوشد که در آینده ای نه چندان دور به سمع و نظر همه خواهد رساند.

طراحی شده توسط گروه نرم افزاری و مجازی فروشگاه پایتخت فیلتر

ارتباط از طریق تماس تلفنی

×

جهت ارتباط با ما از طریق پیام رسان واتس اپ می توانید با کلیک کردن بر روی نماد پایین با همکاران ما در ارتباط باشید (با توجه به زیاد بودن تعداد درخواست ها گاهی ممکن است با کمی تاخیر پاسخ خود را دریافت کنید).

× ارتباط از طریق واتس اپ